Stomatologia estetyczna

By

Stomatologia estetyczna

W naszym gabinecie stomatologicznym w Kaliszu dbamy nie tylko o zdrowe zęby pacjentów ale też o ich piękny uśmiech.Do tego celu wykorzystujemy doświadczenia oraz najnowocześniejsze technologie stomatologiczne. Proponujemy liczne zabiegi stomatologii estetycznej.

 

Rekomendujemy:

  • Profesjonalne wybielanie zębów

Gabinet

Wykonywane w trakcie jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym przy wykorzystaniu systemu BEYOND TM.

Zabieg ten to nowoczesna, bezpieczna metoda wybielania polegająca na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, który następnie zostaje aktywowany przez niebieskie światło akceleratora. Całość zabiegu na który składa się przygotowanie i wybielanie trwa ok 1,5 h. Po zabiegu zalecane jest stosowanie przez 48 h tzw. „białej diety”. Efekt utrzymuje się przez ok 2 lata.

Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest ciąża, kamienie piersią, wiek poniżej 14 lat oraz alergia na nadtlenki i żywice.

  • Wybielanie nakładkowe (nocne)

Zabieg tego typu pacjent wykonuje sam w domu, nakładając na zęby wcześniej przygotowane w pracowni protetycznej nakładki akrylowe. Nakładki te pacjent wypełnia żelem wybielającym i zakłada na zęby na noc lub podczas dnia na 8h. Cały proces wybielania trwa ok. 2 tygodni, a jego efekt widoczny jest przez 2 lata.

  • Licówki i korony pełnoceramiczne

Dzięki zastosowaniu licówek pacjent ma możliwość ukryć wszelkie niedoskonałości naturalnych zębów, tj. kolor, czy kształt.

Licówki pełnoceramiczne, są to płatki cienkiej porcelany (0.5- 0.7 mm), które cementowane zostają do wargowej lub policzkowej powierzchni zęba. Materiał ten nie ulega przebarwieniom, dzięki temu zawsze wyglądają świeżo i pięknie.

Korony pełnoceramiczne, są to porcelanowe nakładki na zniszczone lub przebarwione zęby, które idealnie odtwarzają strukturę i przezierność zębów naturalnych.

  • Licówki kompozytowe

Zakładane podczas jednej wizyty, mniej inwazyjne od tradycyjnie wykorzystywanych licówek, wykonywane z najnowszej generacji, bardzo estetycznych i zarazem wytrzymałych materiałów.

Nasi dentyści oferują pełen zakres profesjonalnych usług w zakresie stomatologii estetycznej.

About the Author

administrator